Nowoczesne okna PCV

Nowoczesne okna PCV

29 października 2019 0 przez redakcja

Wybór odpowiednich okien to ważna kwestia podczas budowy nowego domu lub jego generalnego remontu. Jakość stolarki okiennej bezpośrednio wpływa na wygląd elewacji, jak również na bezpieczeństwo i atmosferę wnętrz. Okna PCV produkowane są z polichlorku winylu, co zapewnia ich wysoką szczelność oraz zabezpiecza przed uciekaniem ciepła z wnętrza i przedostawania się niepożądanych dźwięków do jego środka.

Czym się charakteryzują okna PCV?

Profile takich okien mają sześciokomorową budowę profili oraz wzmocnienia stalowe. Okna PCV marki Domel pełnią funkcje termoizolacji na poziomie zgodnym z wymogami prawa budowlanego i zabezpieczają dom przed włamaniami dzięki zastosowaniu zaczepów antywłamaniowych. Początkowo dostępne były jedynie w kolorze białym, obecnie jednak producent oferuje okna w różnorakiej palecie kolorystycznej, często imitującej naturalne kolory drewna. Okna z serii Synergis i Fusion są polecane osobom, które poszukują tradycyjnych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu. Wyróżniają się, m.in.: najbezpieczniejszym standardem wykonania, gładką powierzchnią ramy oraz możliwością długoletniego użytkowania.

 

 

Optymalny wybór czyli okna PCV

Do najważniejszych zalet tych modeli należy bez wątpienia dobra szczelność i izolacyjność. Okna PCV producenta Domel zapewniają energooszczędność, zwiększone bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Plastikowa stolarka okienna nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ odporna jest na działanie pleśni czy grzybów. Okna tego typu są łatwe w obsłudze, funkcjonalne i mogą posłużyć przez bardzo długi okres czasu. Charakteryzują się dużą estetyką i szeroką dostępnością modeli w różnych kształtach. Domel zadbał o wyposażenie okien w okucia ze stalowymi zaczepami Winkhaus activPilot Concept, które utrudniają wyważenie skrzydła okiennego, tym samym zmniejszają ryzyko wtargnięcia do domu nieproszonych gości. Przy zakupie produktów PCV warto skorzystać z aktualnych promocji, które znajdują się na stronie www.domel.pl.