Żaluzje pionowe – do domu i do biura

Żaluzje pionowe – do domu i do biura

25 marca 2020 0 przez redakcja

Żaluzje pionowe są niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, które często spotkamy w przestrzeniach biurowych. Zapewniają dokładną i łatwą regulację światła w pomieszczeniu, a ich estetyczny wygląd sprawia, że znajdują one swoje zastosowanie w wielu miejscach użytku publicznego. Jakie zalety prezentuje ten produkt?

Budowa żaluzji

Żaluzja zbudowana jest z szerokich pasów tkanin, które połączone są ze sobą sznurkiem bądź łańcuszkiem. Bez problemu możemy zmieniać położenie pasów oraz kontrolować kąt ich odchylenia, co sprawia, że mamy pełną kontrolę nad ilością wpadającego do pomieszczenia światła. Żaluzje pionowe montowane są do ścian lub sufitu.

Źródło: wakorolety.pl

Szerokie zastosowanie

Żaluzje pionowe sprawdzają się w przypadku dużych przeszkleń, w wysokich pomieszczeniach oraz przy nietypowych skosach. Mogą również pełnić funkcję ścianki działowej, dzieląc pokój na dwie osobne strefy. Żaluzje pionowe często spotkamy w takich miejscach jak szpitale, biura czy hotele. Dzięki swojemu prostemu, ale eleganckiemu designowi, łatwo dopasować je do wielu przestrzeni.

Szczególna ochrona w pracy przy komputerze

Żaluzje wykonane z tkanin podgumowanych stanowią idealną ochronę przed słońcem, stwarzając optymalne warunki do pracy przy komputerze. Wyświetlana na ekranie treść jest w pełni widoczna nawet w wyjątkowo słoneczne dni. Dlatego właśnie, produkty te często wybierane są do sal konferencyjnych, gabinetów lekarskich i biur.

Źródło: wakorolety.pl

Żaluzje dopasowane do Ciebie

WAKO rolety żaluzje oferuje bogatą gamę rolet oraz żaluzji, które idealnie dopasują się do Twojego mieszkania czy biura. Przy żaluzjach pionowych istnieje możliwość dowolnego łączenia tkanin, dzięki czemu możesz nadać wnętrzu unikatowego charakteru i stworzyć projekt, który zachwycać będzie od samego progu!

Źródło: wakorolety.pl

Skorzystaj z wiosennej promocji w WAKO rolety żaluzje! Wystarczy, że przy pomiarach podasz kod rabatowy: SSSG a otrzymasz 5% zniżki na produkty. Nie czekaj, aż promocja dobiegnie końca – skontaktuj się ze sklepem pod numerem 570 417 417. WAKO rolety żaluzje oferuje wyjątkowe produkty – z pasji do dekoracji.